Melissa Helena Demaj - 1
Zdroj: facebook.com
Podle nosa...

Striptérka zažalovala plastického chirurga: Zničil jí život!

Melissa Demaj pracovala jako striptérka, a tak si chtěla zlepšit svůj vzhled. Když se obrátila na chirurga ze Sydney, netušila, jakou chybu dělá.

8 fotek
Melissa Demaj pracovala ve striptýzovém klubu v Melbourne. a právě tma narazila na plastického chirurga ze Sydney, doktora Williama Mooneyho. S tím se na místě domluvila, že jí udělá plastickou operaci nosu. Tvrdil jí, že to potřebuje, aby vynikly její oči a ústa.

Podle The Sydney Morning Herald žena další informace před operací nedostala. Výsledek byl ale katastrofální. Nemohla poté pořádně dýchat, měla šíleně oteklý nos a zvláštní barvu kůže. Kvůli nepovedené operaci, která, jak sama tvrdí, jí zničila život, podstoupila nakonec další plastiku.

Dozvěděla se však, že doktor Mooney, který ji operoval jako první, přišel o licenci, protože mu dvě pacientky během operace zemřely. Melissa, která se dnes živí jako kosmetička, se rozhodla muže žalovat, protože on tvrdí, že v jejím případě nijak nepochybil. Dokonce i popírá, že by se s Melissou setkal ve striptýzovém baru místo klasické předoperační konzultace.
 

Autor: bin

Diskuze