Týnuš - 1
Zdroj: Instagram
Smutné skutečnosti

STRAŠLIVÁ PRAVDA o zdravotním stavu Týnuš Třešničkové: Youtuberka je v ohrožení života!

Ikona české Youtube scény Týnuš Třešničková (22) leží ve vážném stavu na istanbulské soukromé klinice už čtvrtým dnem. Ani teď ale zdaleka nemá vyhráno. Podle lékařů je stále ohrožena na životě.

8 fotek
Měly to být nezapomenutelné týdny plné cestování. Místo toho se pohádková dovolená proměnila v noční můru hned na první zastávce. Ve vyhlášené instanbulské restauraci známého šéfkuchaře byla Týnuš Třešničková i s jejím přítelem Viktorem Hajíčkem vážně popálená během nevydařené ohnivé show. Po tragédii oba skončili na místní soukromé luxusní klinice, kde je o ně nejlépe postaráno.

Ani to ale nestačí bohužel k tomu, aby to Týnuš zaručilo brzké zdraví. Ba naopak, podle vyjádření českých lékařů je stále v ohrožení života. „Takový rozsah může způsobit popáleninový šok a tím pádem je takový pacient v ohrožení života. Tento rozsah je poměrně velký, navíc když to jde do hloubky. U každé popáleniny se popáleninový šok rozvíjí. Už to samotné pacienta ohrožuje na životě. Navíc může dojít k sepsi (celková reakce organismu na infekci – pozn. red.),“ vysvětlila pro Extra.cz MUDr. Zuzana Kapounková z Kliniky popáleninové medicíny Fakultní nemocnice Královské Vinohrady.

Fanoušci a všichni, koho tahle obrovská tragédie zasáhla, však věří, že se z toho krásná Týnuš brzy dostane a bude mít co nejmenší trvalé následky. Podle lékařů je v případě nutnosti možná i rekonstrukce obličeje, která by dokázala z větší části odstranit případné jizvy. Kristýna Třešňáková alias Týnuš Třešničková, jak už se bohužel ví, byla popálena na 35 % těla. Popáleniny druhého stupně s hlubokým zásahem do struktury kůže se tak pravděpodobně bez jizev neobejdou. Důležité ale teď je, aby se uzdravila a otřesný zážitek ji příliš nepoznamenal i psychicky.

 

Autor: bin

Diskuze