Nevěra
Zdroj: Profimedia
Pokušení

Jak odhalit nevěru? Podle těchto znaků poznáte, že vám partner zahýbá!

Nevěra se týká čím dál tím více párů a ovlivňuje jak pracovní, tak soukromý život. Poslední dobou pokušení stoupá hlavně kvůli sociálním sítím, kde je mnohem snazší se seznámit a nechat se zlákat zakázaným ovocem. Je to bohužel jednodušší než kdy jindy. Jak ale nevěru poznat?

Největším problémem a příčinou bývá rutina a zevšednění si navzájem ve vztahu, kdy partner podléhá většímu pokušení po pobavení a něčem jiném, novém, zakázaném. Umíme být ještě věrní? Podvod se velmi často setkává s odsouzením, protože tím partnerovi ublížíme nejvíce a ukazuje to na fakt, že se vztahem je něco velmi špatně. Pokud je to ten pravý důvod, tak je na čase jej ukončit a posunout se dál, radí deník L´ Express. Jako příklad nám může sloužit případ Marine, která je již tři roky vdaná. Začala se vracet později z práce, změnila své návyky. A důvod? Nevěra. Dnes už s manželem nežijí.

Ne vždy je ale snadné nevěru rozpoznat. Naštěstí pro Vás máme pár hlavních znaků, že něco na partnerovi nehraje. První známkou bývá náhlá změna v časovém rozvrhu. Vrací se později z práce? Chodí pravidelně a bezdůvodně pryč v neobvyklé časy? Je čas zpozornět. Kupuje si nové oblečení, líčení, více se prohlíží v zrcadle? I to může být známkou nevěry. Nápovědu můžeme najít i v podezřelém používání mobilu. Pokud jej před vámi nezvedá, objevují se u něj anonymní hovory, schovává jej a tajnůstkaří, rozhodně je na místě položit si pár otázek a přemýšlet o tom více.

A další znaky? Například frekvence sexu. Může se objevit jak nechuť a ochladnutí k partnerce, nebo naopak se frekvence zvýší za účelem „odpracování a očištění“ sebe sama kvůli výčitkám z podvodu. Dlouhé vlasy jiné barvy než vlasy partnerky, kočičí či psí chlupy a známky líčidel na košili, parfém, který před tím nikdy nepoužil, jsou další rizikové faktory. I měnící se chuť nemusí být nevinná. „Můj manžel nikdy nepil čokoládu, ale jednoho dne ji náhle začal zbožňovat,“ prozradila Dina. Nemusí to být nutně jídlo, ale jakákoli jiná činnost. 

Autor: kat

Diskuze