Ornella Štiková a Josef Kokta - 1
Zdroj: Profimedia
Lepší se šetřit

Ornella Koktová je bez sexu! Prozradila, proč manžel Pepa nemůže

Ornella Koktová (23) zažívá bezesné noci plné strachu. Stav jejího manžela Josefa Kokty (59) byl tak vážný, že se bála, že zemře. Zdravotní následky má Josef dodnes.

5 fotek
„Opravdu jsem se bála, že mi Pepa umře. Byly to hrozné chvíle, když ho pořád vozili z pokoje na sál a nelepšilo se to. Chvílemi jsem si připadala jako Ivana Gottová. Ale musím poděkovat lékařům, že Pepovi zachránili život,“ svěřila se Ornella Blesku a narážela na neutuchající zdravotní problémy Mistra Karla Gotta.

Josef Kokta prodělal zánět v tříslech. Ten se mu rozšířil do celého těla a hrozila mu otrava. Kokta tak v jednom týdnu prodělal neuvěřitelných šest operací, a tak není divu, že s ním starostlivá Ornella neustále pobíhala po nemocnicích a sužovala se strachem o jeho život.

„Třeba sex je momentálně nemožný, ale jsou přece i jiné praktiky,“ prozradila Ornella detaily z jejich intimního života. Pasivitu v ložnici si ale pár vynahrazuje jinak. Nedávno si spolu vyrazili do divadla u příležitosti druhého výročí svatby. Protože se ale Josef ještě stále necítí dobře, bylo pro něj i toto povyražení dost náročné. Může být však rád, že má ve své choti oporu, o kterou se může za každé situace opřít.

Autor: mic

Diskuze