Sting
Zdroj: Profimedia
Prásk.tv

Strach o zdraví Stinga: Měl vystoupit v Čechách. Místo toho je v péči lékařů

V rámci evropského turné měl populární zpěvák Sting (67) přijet i do Slavkova u Brna, kde se chystal vystoupit. Bohužel pro fanoušky se tak nestane. Britský umělec se potýká se zdravotními problémy a v současné době je v péči lékařů. Na jejich doporučení dále zrušil koncerty i v Německu a Belgii.

4 fotky
Fanoušci se už nemohli dočkat, až jejich oblíbenec v pátek vystoupí ve slavkovském zámeckém parku. Sting ale naplánované koncerty po Evropě zrušil. Na své sociální síti zveřejnil, že má zdravotní problémy.

"S politováním vám musíme oznámit, že koncerty v Německu a ve Slavkově u Brna jsou zrušeny. Taktéž i v Belgii. Sting je v péči lékařů a byl tak nucen učinit ze zdravotních důvodů. Omlouvá se všem za způsobené komplikace," stojí v oficiálním vyjádření na Instagramu Stinga.

Právě tam se také dočtete, že peníze za zakoupené vstupenky budou fanouškům vráceny. Informace se dozvíte na stránkách Sting.com. Sedmašedesátiletá legenda začala vystupovat už v sedmdesátých letech s kapelou The Police. Mezi jejich největší hity patří třeba písně Every Breath You Take nebo Roxanne. Do povědomí fanoušků se dostal během své sólové kariéry především písněmi Desert Rose či Englishman In New York.

Autor: Han

Diskuze