Jako chodící kostra

Strach o Céline Dion: Fanoušky vyděsily její nejnovější FOTKY z Paříže!

Kanadská zpěvačka Céline Dion vyděsila svět! Na internetu se objevily její nejnovější fotografie z týdně módy v Paříži a vyvolaly velký rozruch. Je na nich až nezvykle vyhublá - doslova kost a kůže. Není divu, že o ní fanoušci mají strach!

5 fotek
Célině Dion (50) na sobě měla během týdne módy v Paříži stylový outfit, avšak všechny zraky směřovaly na její tělo a tvář. V nadmíru velkém stříbrném kostýmu na působila jako živá kostra. Mnozí si teď kladou otázku, zda je interpretka slavného hitu My Heart Will Go On v pořádku.

"Céline se nestará o to, co říkají lidé. Obléká se pro sebe a do toho, v čem se cítí dobře," řekl její stylista Law Roach pro magazín Vogue. Zpěvačka však v Paříži kromě vzhledu vzbudila rozruch i svými reakcemi během módních přehlídek. Na té od návrháře Valentina seděla v první řadě a utírala si slzy.

Fanoušci na internetu odhalili pravý důvod zpěvaččiných slz. Během přehlídky totiž hrála píseň First Time Ever I Saw Your Face od Roberty Flack, na níž kdysi Céline Dion tančila první svatební tanec s dnes již zesnulým manželem Reném Angélilem († 73). Brali se v roce 1994. René zemřel před třemi lety. "Můj drahý René. Vždy jsi se mnou a vždy budeš," napsala v půlce ledna na svůj Instagram a přidala jeho fotografii.

Autor: mk

Diskuze