Dana Morávková - 1
Zdroj: elega.cz
Něco za něco?

STRACH A SLZY: Hvězda Ordinace Dana Morávková promluvila o sexuálním trauma z mládí!

5. 8. 2018

V období, kdy bývají dívky velmi citlivé, se oblíbené herečce Daně Morávkové (47) přihodila opravdu velká nepříjemnost, za kterou dnes jiní muži v zahraničí pěkně pykají.

5 fotek
Když byla Dana Morávková teprve na začátku své kariéry, setkala se se sexuálním návrhem výměnou za roli. „Mně se to stalo, já nevím, asi kolem toho sedmnáctého nebo osmnáctého roku. Ten pán mě pozval na večeři a tam mi řekl, že abych mohla hrát nějakou roli, musí mě POŘÁDNĚ poznat. A já, jak jsem to nečekala a opravdu jsem v té době byla hodně naivní, protože maminka mi dala knížku Děvčátka, na slovíčko až v osmnácti, tak jsem byla taková vytřeštěná a rozplakala se,“ řekla Morávková podle magazínu Sedmička.

Překvapivě ale celá tahle historka měla svůj dobrý konec. A to především díky hereččině mamince. Když za ní přišla a řekla jí, co se stalo, reagovala velmi pohotově. „Maminka byla, zaplať pánbůh moderní a říkala: Hele, na to musejí být dva. Jeden, kdo to chce, a druhý, který mu buď dá, nebo nedá. No, a ty nejsi z Armády spásy. Tím jsme to vyřešily,“ vzpomíná herečka.

Celá situace ale měla nečekaný konec. Zatímco jiné herečky v případě odmítnutí roli nedostaly, Dana měla štěstí. „Ten pán mi tu práci dal. Byl to fakt frajer a já jsem si ho vážila. Třeba v něm vyhrálo něco romantického, jak jsem tam tak čistá seděla, vykulená a plakala jsem…,“ domnívá se s tím, že pak přiznala, že se jí to stalo v dospělosti znovu, a i když dotyčného a jeho nestoudné návrhy opět odmítla jako jiného před lety, roli též nakonec získala.
 

Autor: bin

Diskuze