Roztomilé zviřátko

STRACH A HYSTERIE: Do obchodu vlezlo obří monstrum. Tohle šílené video natočil jeden ze zaměstnanců!

Napadlo vás někdy, že při nákupech v Tesku by vás mohl sežrat hladový ještěr? Toto video dokazuje, jak nevyzpytatelné a strastiplné překážky dokáže život připravit!

Zatímco první, velmi smutný případ se odehrál před pár dny na pražském Smíchově, druhá situace se naštěstí odehrála až v dalekém Thajsku. Přece jen není příliš pravděpodobné, že by ve zdejším kraji člověk jen tak na ulici potkal ještěra velikosti většího psa.

Ovšem i místní obyvatelé byli nemile překvapeni, když hlavními automaticky otevírajícími se dveřmi vešel do obchodu nevítaný host v podobě varana. Varan žije převážně na ostrovech v tisíce kilometrů vzdálené Indonésii, přesto je potřeba mít z tohoto tvora respekt. Varani jsou největšími žijícími ještěry a navíc jsou také jedovatí, takže takové varaní kousnutí není zrovna výhrou v loterii.

S tím jsou asi obyvatelé Ban Khlong Nung v centru Thajska dobře seznámeni, takže začali před nebezpečným predátorem okamžitě prchat. Jedna ze zaměstnankyň celou prekérní situaci natočila na mobil, kde je dobře vidět, jak se dva další zaměstnanci snaží ještěra vyhnat pryč z obchodu. Bohužel neúspěšně. Až v momentě, kdy usoudili, že možná bude lepší zavolat nějakého odborníka na slovo vzatého, který je nebezpečného živočicha zbaví, vyšel varan ven na parkoviště. Asi ta 'klimoška' v obchodě na něj byla trochu moc.

Autor: bin

Diskuze