Youtuberi - 9
Zdroj: Profimedia / facebook
nabušené výplaty

STOP TVRDÉ PRÁCI: Kolik vydělávají čeští youtubeři? Z toho se vám protočí panenky!

Čeští youtubeři jsou nejen sledované hvězdy, ale pořádně zazobané. Kolik vlastně vydělávají? Nebudete věřit, v jakých penězích se tyhle děti topí. Web EXTRA.cz exkluzivně zjistil, kolik youtubeři berou.

GoGoMan Tv


Devatenáctiletý mladík ze Slovenska je označován jako vlogger a let's player. Daniel Štrauch vytvořil tři kanály na YouTube, díky kterým má odběratele i ve Velké Británii, Brazílii, Afgánistánu nebo Mexiku. Dan se se svými odběrateli dělí o každodenní situace z jeho života nebo o herní streaming. Má celkem 1 081 887 odběratelů, a za rok si příjde až na 1 269 200 Kč.

Viral Brothers


Petr Melicherník a Jiří Michna alias Čeněk Stýblo a Erik Meldik. Tito dva týpci se inspirovali americkým konceptem Shit People Say (Debilní kecy), který v podstatě kompletně okopírovali. Poté začali dělat pranky neboli pomsty, které se staly dost oblíbenými. V dnešní době mají kluci 2 363 223 odběratelů a ročně si příjdou až na slušných 1 512 000 Kč.

Stejk


Kuba Steklý má dokonce svůj pořad na Óčku, kde se zaměřuje na mobilní aplikace, a vše co se týká smartphonů. Je to příjemný kluk, který nedá dopustit na svoje fanoušky a pomáhá jim, jak může. Je zábavný, a možná proto má 312 415 odběratelů, a ročně se může těšit až z 259 200 Kč.

Fatty Pillow


Umět si udělat legraci sám ze sebe umí málo kdo. Karel Novák to ale ozhodně umí. Zábavný cvalík se na svůj účet baví v jednom kuse. Ať už se polévá šampaňským, nebo si zrovna maže jídlo na obličej, fanoušci ho prostě milují. Má jich přesně 219 481 a ročně si vydělá až 645 600 Kč.

Web EXTRA.cz exkluzivně zjistil, kolik youtubeři berou.

 

Autor: dna

Diskuze