Pár chtěl vyretušovat fotografii - 1
Zdroj: Twitter
Mlčeti zlato

Stěžovali si, že jim FOTO ze zásnub zkazil polonahý muž v pozadí. Udělali obrovskou chybu!

Zásnuby patří mezi jedinečné okamžiky, na který chtějí lidé vzpomínat celý život. Tento pár se ale nechal zvěčnit s obezním polonahým mužem v pozadí a byl z toho tak nešťastný, že se o radu obrátil k lidem na internetu. To neměli dělat...

15 fotek
Zásnuby jsou okamžikem, který lidé obvyklé prožívají pozitivně a pozitivně na něj i vzpomínají. Mladý pár se zasnoubil na zahrádce neznámé restaurace a očividně tam nebyl sám, protože fotka jako selfie rozhodně nevypadá.

Nejspíš tak poprosili někoho z přátel či rodiny, aby jejich významný okamžik zvěčnil na fotku. To se povedlo! Jen je otázka, jestli dotyčná osoba nebyla pod vlivem alkoholu, protože jednu zásadní věc na fotce přehlédla. Nehezky vypadajícího mladíka bez trička.

Takové foto je sice úsměvné, ale páru zas tak do smíchu nebylo. Fotka vzbuzuje rozpaky a asi nikdo by se nechtěl fotit s tlouštíkem v pozadí a u toho jásat, jak se zasnoubil. Kamarádka páru se tak rozhodla situaci řešit a napsala na sociální síť. Tam dala kompromitující foto a doufala, že jí někdo poradí, jak se šikovně za pomoci Photoshopu neznámého pupkáče zbavit. A jak lidé regovali? Jak jinak, ne že si z celého záměru a fotky udělali pořádnou legraci. Tomu se říká trolling! Podívejte se na pár fotek z mnoha v galerii!

Autor: bin

Diskuze