Stanislava Jachnická - 2
Denisa i Phoebe v jednom

PROZRAZENO: Stanislava Jachnická alias Denisa z Ulice zavzpomínala na důležitou etapu svého života! Chybí jí to

Druhou listopadovou středu vyrazila filmová a divadelní herečka, zároveň neméně talentovaná a uznávaná dabérka Stanislava Jachnická na předpremiéru filmu Suburbicon, kde se rozhodla ukázat se svým sympatickým manželem. Zavzpomínala na minulost a prozradila, na čem teď kromě Ulice pracuje.

4 fotky
Stále usměvavou a pozitivní herečku známou na TV Nova díky seriálu Ulice, kde ztvárňuje sekretářku z radnice Denisu Mastnou na film nalákali zejména bratři Coenové, kteří se podíleli společně s hercem Georgem Clooneym na jeho scénáři. „Na film se už moc těším, protože jsem se dočetla, že je to dílo Coenových a mám ráda i herce Matta Damona. Celkově se mi obsazení líbí,“ prozradila Stanislava těsně před vstupem do kinosálu se zářícíma očima a vlídným úsměvem na rtech.

Zároveň si herečka, žena, jež propůjčila hlas Phoebe z populárního seriálu Přátelé, posteskla, že jí postava chybí. „Jsem velmi vděčná, že jsem ji mohla dabovat, ačkoli ze začátku jsme nevěděli, jak obrovský ohlas sitcom získá. Postava vás musí bavit, a mě Phoebe bavila právě svým nevypočitatelným chováním. Postupně jsem se s ní naprosto sžila a měla jsem pocit, že Přátelé jsou opravdu mými přáteli.“ Na otázku, zda ji baví více hraní v divadle, televizi či zda je prioritou dabování, prý odpovědět nelze. „Nemohu to srovnávat. Obojí je stejně náročná disciplína a obojí má své světlé i stinné momenty.“

V nejbližší době Stanislavu čeká scénické čtení v noci divadel, přesněji v divadle Rokoko, kde pro diváky, kteří si chtějí prohlédnout zákulisí, chystají speciální program. A jak si Stanislava představuje dovolenou? „Já jsem člověk, který nemusí věci připravovat moc dlouho, jsem schopná rozhodnout se ze dne na den. Klidně pojedu na výstavu do Vídně, kamkoli po světě, ale klidně i po Čechách. A když necestuju, tak jsem na chalupě,“ dodává šibalsky.

Autor: kat

Diskuze