Dara Rolins a Rytmus - 1
Zdroj: Profimedia
Silná ženská

NEČEKANÉ: Dara Rolins se hroutí! Bude mít další dítě?

Dara Rolins (44) působí pozitvním a aktivním dojemem. Její show jsou plná energie a erotického jiskření. V osobním v životě však v poslední době zažívala tragické události, kdy jí umřela na nádor na mozku kamarádka Eva Skallová (†36) a její tatínek (†68). Přiznala, že se potýká proto s psychickými problémy, ale i s příjemnějšími myšlenkami na dalšího potomka.

5 fotek
Zpěvačka Dara Rolins v poslední době příliš neprožívala radostné období. Není divu, že na jednu mladou ženu toho bylo moc a o svých stavech promluvila v magazínu Emma. „Přiznávám, že se hroutím i několikrát za den. Normálně na pět sekund. A potom se do něčeho zakousnu a zase fičím na plný plyn.“ A dodala: „Zažila jsem toho dost. Byla jsem podvedená i zhroucená. Měla jsem vážnou autonehodu, ztratila jsem blízké lidi. No, když si žena sáhne na dno a ocitne se na kolenou, neexistuje, aby z toho nevyšla silnější“.

A není to jediné čím se zpěvačka v poslední době zaobírá. V poslední době byla zpěvačka viděna s poněkud vypouklejším bříškem, a tak mnozí vedou spekulace o tom, jak na tom ve skutečnosti je. Pravdou je, že vzhledem k věku by měla poslední možnost své dcerce Lauře (8) pořídit nějakého sourozence.

I k tomu Dara se vyjádřila: “V současné době mi lidé říkají, aby jsem se zamyslela nad tím, zda chci ještě dítě. Co vymýšlím s těhotenstvím, když mám čtyřiačtyřicet. V tomhle věku bych o tom prý neměla uvažovat. Znám přitom mnoho žen, které měly dítě po čtyřicítce,“ vyjádřila svůj názor. A tajemně dodala: „Tohle téma nechávám otevřené.“ To jaká je skutečnost, a zda se její partner Rytmus (40) dočká svého prvního potomka, ukáže až čas.

Autor: ham

Diskuze