Smutek
Zdroj: Thinkstockphotos
Znáte to?

Stále si nemůžete najít partnera? Má to nejspíš tenhle DŮVOD!

Určitě máte ve svém okolí někoho, kdo je stále svobodný. Často si u takového člověka lámeme hlavu, proč si není schopný najít partnera. Nejedná se o pouhou náhodu, ale má to svůj důvod!

Harvardští vědci si lámali hlavu s tím, proč je tolik atraktivních lidí stále bez partnera. Stačí nahlédnout do světa celebrit. Kdejaká hvězda je svobodná, i když má tisíce obdivovatelů. Harvardská studie jasně dokázala, že je pro krásné lidi mnohem složitější si udržet vztah.

Jejich vzhled je nutí k tomu, aby se nikdy nepřestali rozhlížet po ostatních, a to i když jsou ve spojeném vztahu. Neustále totiž sledují, jestli se nenajde ještě někdo hezčí. Buď se s nimi za to partner rozejde anebo ho opustí dobrovolně, protože si uvědomí, že chtějí někoho lepšího. Od vztahu je též odrazuje řada nabídek od dalších lidí.

Podle jedné z autorek výzkumu je řešením stanovit si svá očekávání už na začátku vztahu a držet se jich. Vzrůstající požadavky na jejich polovičky totiž nedělají dobrotu. Krásní lidé to prostě nemají lehké, ale měli by si uvědomit, že je lepší mít aspoň někoho, kdo je má rád, než zůstat sám a žít jen z povrchních nezávazných vztahů. Nebo máte jiný názor?

Autor: Beat

Diskuze