Temar zachránil malou Jocelyn - 1
Zdroj: Fox News
Štěstí v neštěstí

Stačila jediná věta, která zachránila unesené dívce (5) život! Tahle tři slova únosce naprosto dostala

Pětiletá Jocelyn Rojas si hrála před domém své babičky. I přes dozor rosičů ale stačil okamžik a dívka byla unesena. Štěstí se na ni však usmálo v podobě patnáctiletého Temara a jeho rafinované reakce. Třemi slovy ji nejspíš zachránil!

4 fotky
Stalo se to 25. sprna loňského roku. Malá Jocelyn si hrála před domem své babičky a ač na ni matka z okna dohlížela, stačil okamžik a dívka zmizela. Šla si za roh pro své kolo, kde ji unesl neznámý muž. Když se dívka nevracela, její matka ji začala hledat. Holčička ale nikde nebyla, na místě leželo jen kolo a hračka.

Žena proto hned zavolala policii, která okamžitě zahájila pátrání po zmizelém dítěti. Kromě policistů hledali holčičku i hasiči a sousedé. Mezi těmi byl i patnáctiletý Temar Boggs, který projevil odvahu takřka nevídanou. Vypůjčil si kolo pro rychlejší pátrání a spolu se svým kamarádem začali dívku hledat všude po okolí. V jedné z ulic si všimli podezřelého luxusního vozu, který tam stál, jako by hledal cestu.

Chlapci proto auto sledovali. Když se jim podařilo dostat k němu blíž, viděli na zadním sedadle sedět malou Jocelyn! Temar v tu chvíli jednal opravdu pohotově. Zakřičel na holčičku tři slova. Jedinou krátkou větu, která holčičce pravděpodobně zachránila život. „Já tě vidím!“ zakřičel chlapec. V tu chvíli se za hlasem otočil o řidič vozu a dívka tak měla čas na rychlý útěk. Temar neváhal a holčičku naložil na své kolo. Odvezl ji do bezpečí a policistům pak velmi podrobně popsal, jak únosce vypadal. Ti 63letého muže později dopadli. Nyní čelí obvinění z pokusu o únos nezletilého dítěte. A Temar a jeho kamarád? Okolí je prohlašuje za hrdiny!

Ztracené děti: 11 nejznámějších případů světa
Co udělat proto, aby se vám NEZTRATILO DÍTĚ

Autor: bin

Diskuze