Kůň
Zdroj: Twitter
Velmi smutné

SRDCERVOUCÍ VIDEO: Kůň pláče na pohřbu svého chovatele, který ho miloval! To se jen tak nevidí

Nejen lidé, i zvířata mají city, které umí naplno projevit. Bílému hřebci jménem Sereno zemřel milovaný chovatel. Na jeho pohřbu projevil smutek takovým způsobem, že řada zúčastněných zůstala v šoku.

Wagner de Lima Figueiredo z Brazílie byl velkým milovníkem koní. K těmto krásným zvířatům měl velmi blízký a speciální vztah. V oblibě měl především běláka Serena. Chovatel však bohužel před nedávnem zemřel. Protože to byl jistě skvělý člověk, na jeho pohřeb přišla velká řada lidí. Na rozloučení samozřejmě nemohl chybět ani kůň Sereno. To, jak zvíře projevilo na pohřbu svou lítost, bylo velmi dojemné a srdcervoucí.

Když se uprostřed pohřbu objevila nebožtíkova rakev, kůň začal okamžitě řehtat. Nebylo to ovšem obyčejné řehtání, tohle spíš připomínalo žalostný pláč. Ve smutečním průvodu už jen šel se smutně staženou hlavou. „Bylo to, jako by poznal, že ho jeho páníček opouští. Byl velmi smutný,“ řekl pro Daily Mail jeden ze smutečních hostů, který vše natáčel. Později video plačícího koně umístil na internet a nahrávka se stala ihned virální. S trápením hřebce, který ztratil svého chovatele, soucítilo tisíce lidí po celém světě.

Podívejte se na dojemné video:

Autor: bk

Diskuze