SRANDA JAKO NA OSTROVĚ: Robinsonky Tereza a Katka se ztratily v iluzích. Tohle jste ještě neviděli!

Záhady, triky a iluze mohou být pořádná legrace. Přesvědčily se o tom dvě účastnice druhé řady Robinsonova ostrova, když společně navštívily Illusion Art Museum v centru Prahy. Získaly tak nezapomenutelné vzpomínky a selfie a k tomu se jim pořádně zamotaly hlavy.

Na Robinsonově ostrově byly soupeřkami na život a smrt, v soukromém životě to jsou dvě nerozlučné kamarádky, které dokonce společně bydlí. Tereza Dušková a Katka Koubová se prostě hledaly, až se našly. A společně objevují krásy stověžatého města pražského.

Nyní společně zavítali do Illusion Art Museum Prague (IAM Prague), které do České republiky přineslo celosvětový boom uměleckých iluzí a triků. IAM Prague přináší do éry selfies a sociálních sítí 21. století dobové techniky tvorby uměleckých iluzí, ale s nádechem místního vkusu. Holky se přesvědčily o tom, že mozek se nechá velmi snadno ošálit, a to mnoha způsoby.

Robinsonky si tak vyzkoušely interaktivní exponáty, získaly nezapomenutelné vzpomínky, zjistily, jak jim jiný pohled může otevřít nový svět, a pořídily si při tom fotografie, které jejich fanoušci mohou obdivovat na sociálních sítích. Iluze dokazují, že vnímání reality může být značně zkreslené. „Byl to super výlet, mně se nejvíc líbila iluzorní židle. Ta byla eppes rádes,“ prozradila Terry. „Není to typický muzeum, můžeš si to vyzkoušet a pobavíš se u toho,“ doporučila Katka.

Po návštěvě výstavy a bezkonkurenčního výhledu na historickou Prahu si holky mohly posedět na zahrádce a  kochat se krásou Staroměstského náměstí, ale radši zvolily posezení vevnitř, kde je více klidu. Muzeum je otevřeno denně od 10:00 do 20:00,


Illusion Art Museum by mohlo být tím nejlepším důvodem proč vyrazit do centra města. Je otevřeno denně od 10:00 do 20:00. Tak na co čekáte?Autor: Maci

Diskuze