David Gránský se oženil
Zdroj: Instagram, David Gránský
Prásk.tv

Spousta slavných gratulantů: Víme, jaká byla svatba Gránského s jeho Nikolou

David Gránský (27) do toho konečně praštil. Však už také bylo načase. Se svojí přítelkyní Nikolou je deset let. To se u mladých lidí příliš nevidí, ale zpěvák je zkrátka rodinný typ. Ke svatbě jim gratulovalo nemálo slavných přátel a někteří z nich popsali, jaké to celé bylo.

Herec a zpěvák David Gránský je s přítelkyní Nikolou deset let. Ostatně to prozradila sama Nikola, která na sociální síti napsala, že si veselku udělili k desátému výročí. Gránský tedy zřejmě uznal, že už je načase si ji vzít. Konec konců v posledních týdnech oba naznačovali, že svatba se už brzy chystá.

Nikola zveřejnila snímky z rozlučky se svobodou a Gránský zase k jednomu snímku z dovolené napsal „Poslední dovolená se slečnou Madunickou,“ takže už všichni netrpělivě čekali, kdy se to stane.

Herec s přítelkyní si řekli ANO před pár dny a svatba to byla podle všeho velkolepá. „Lásky moje, včerejšek byl tak skvělej z tý části, co si pamatuju. Kráčejte spolu životem stejně spokojeně jako v těch papučkách po parkovišti,“ rozplývala se u snímku na instastories jejich kamarádka.

Obřad se podle všeho líbil i Sandře Novákové. „Krásný to bylo, ať jste pořád takhle šťastní,“ uvedla u svatebního snímku. Pozadu nezůstala ani Kristýna Leichtová. „Mooooc gratuluju! Ať jste šťastní! A přeju vám oceán lásky,“ přála oběma.

Ke gratulantům se připojili se i Taťána Makarenko a Mariana Prachařová. Gránský se během obřadu zřejmě málem rozplynul. Jak jinak si vysvětlit, že si na Instagramu neodpustil citát. „To nejkrásnější, co můžeš poznat, je lásku dát a v lásce být milován," napsal rozněžněle. Snad jim to vydrží minimálně tak dlouho, jako jejich vztah dosud.

Nemá se k tomu vás požádat o ruku? Co za tím vězí?
David Gránský: Chtěl jsem být veterinářem ROZHOVOR

Autor: Han

Diskuze