Meghan Markle a Thomas Markle
Zdroj: Profimedia
Britská královská rodina

To snad ne? Otec Meghan Markle své vnouče nemá nikdy spatřit

Nyní již vévodkyně ze Sussexu Meghan Markle (37), která se provdala za prince Harryho (34), se svým otcem nemluví už nějaký ten pátek. Za vším stojí nastrčené paparazzi fotky, které nafingoval právě Thomas Markle (74).

7 fotek
Otec Meghan je velmi zdrcený. První rána pro něj byla, když nemohl být na svatbě své dcery, která se konala minulý rok v květnu. Teď přichází další špatná zpráva pro budoucího dědečka. Dost možná se nikdy nesetká se svým vnoučetem.

Duncan Lancorbe, který zná velmi dobře rodinné poměry v paláci, vysílá své dokumenty v televizi TLC.

V jeho aktuálním dokumentu s názvem Meghan a Harry: Příběh královského dítěte se hovoří o tom, že šance na setkání dědečka a novorozeněte, jsou velmi nízké. Jeho přesná slova jsou: „Ani na moment si nedovedu představit, že Thomas Markle bude mít někdy příležitost setkat se se svým vnukem nebo vnučkou”.

Jak je známo, Meghan si od začátku nerozumí se svou švagrovou Kate, dokonce má neustálé spory i se služebnictvem. V rodině z Meghaniny strany nejsou vztahy o nic lepší. Samantha, nevlastní sestra vévodkyně, pokládá Meghanino chování za velmi neuctivé, zlé a především povrchní. Kdo je tedy ve skutečnosti právem ublížený? Meghan nebo celé okolí, včetně její rodiny?

Nenávist zažehnána? Kate a Meghan překvapily ryzím gestem
Meghan Markle: Už odmala chtěla být britskou princeznou!

Autor: ad

Diskuze