Seriál Ulice: Amálie s Vlastimilem jsou již svoji
Zdroj: TV Nova
Problémy u Peškových

Spor Amálky a Vlastimila Peška kvůli Mikimu s Adrianou graduje! Jak to dopadne a kdo má pravdu? Hlasujte!

Ve čtvrteční Ulici Adriana nechtěně prozradila románek s Mikim před Amálkou.Ta je od té doby na ostří nože i s Vlastimilem. Jak to asi bude pokračovat? Vyhrotí se spor mezi nimi a kdo má podle vás pravdu? Hlasujte v anketě!

Adriana to s Mikim ze středy na čtvrtek opět pořádně roztočila. Alkohol, hlasitá hudba a divoký sex. Všechno by dopadlo stejně jako pokaždé, kdyby však na ně nepřišla policie v čele s Adrianiným dědou Vlastimilem Peškem. Když uviděl svoji vnučku v posteli s vnukem své chotě, ztratil řeč! A to tak, že o aférce neřekl ani Amálce.

Jenže Adrianu ani nenapadlo, že by se děda s hrozným zjištěním nesvěřil Amálce. A tak, když Adriana šla dolů k Peškovým řešit průšvih ještě za čerstva, netušila, že Amálka nic neví. Během zdánlivě nevinného rozhovoru se tak od Adriany během chviličky vše dozvěděla. Adri tím zavařila v první řadě sobě, ale i Mikimu, který od své starostlivé babičky také dostal velmi nepříjemné morální kázání. Bohužel spor ale nezůstal jen mezi těmito třemi.

Amálka se pustila i do Vlastimila a ten hned poznal, že veškerou zodpovědnost za románek jejich vnoučat hází na Adrianu. To Peška pěkně rozlítilo a ještě teprve rozlítí! Jak tohle asi dopadne a na čí jste straně? Opravdu Adriana zkazila Mikiho, nebo je Miki za vše stejně odpovědný jako Adriana? Hlasujte!

Anketa

Jak se vyvine spor kvůli Adrianě a Mikimu? Má pravdu Amálka, nebo Vlastimil?

Hlasovalo 999 lidí.

Autor: bin

Diskuze