Rachel Lehnardt
Zdroj: Facebook / Imgur.com
To budete žasnout!

ZVRHLÝ MEJDAN: Matka s dcerou pily na párty. Jenže to nebylo to nejhorší! Sex má různé podoby...

Kam až může zajít příliš liberální výchova matky, která své dceři dovolí uspořádat zábavu, která se vzápětí s matčinou účastí promění v hotové orgie?

Rachel Lehnardt (36) z americké Georgie je rodičem vskutku „antipříkladné“ výchovy dítěte. Jak jinak si totiž lze vysvětlit fakt, že vlastní dceři umožnila uspořádat u nich doma soukromý večírek, kde se děly tak nepatřičné ohavnosti? Začalo to popíjením, pokračovalo kouřením marihuany, a skončilo nechutnými orgiemi!

Rachel povolila dcerce a jejímu příteli v libosti pít alkohol, pokuřovat trávu, a dokonce hrát nahý Twister v jejich vlastním domě - ba co víc, užívala si to společně s nimi. Rozvedená matka si zřejmě potřebovala nutně vykompenzovat své exmanželské trable, a tak se nezdráhala sexuálnímu aktu v jejich koupelně s osmnáctiletým chlapcem! Ani to ji ovšem nestačilo a svůj exhibicionismus ještě stvrdila tím, že se následně začala ukájet erotickými hračkami. Ona však apeluje na to, že si šla potom hned lehnout do postele, a dokonce obvinila šestnáctiletého přítele své dcery, že ji znásilňoval!

Hned poté, co se o tomto nechutném rodinném incidentu dozvěděli prarodiče její dcery z otcovy strany, okamžitě jí bylo odebráno z péče všech pět dětí, jak informoval deník The Sun. Právník Rachel ji obhajoval tím, že od rozvodu v roce 2014 nikdy nepila a je to slušná žena i matka. Nicméně snahy Lehnardt podobně jako jejího právníka nebyly nic platné. Matku nakonec udal její sponzor, kterému se se vším přiznala. Rachel uvedla, že svého činu hluboce lituje a s pitím nadobro končí.

Soudní řízení bylo ukončeno s rozsudkem, za který by Rachel mohla být ještě vděčná. Do vězení nakonec nepůjde, ovšem šestileté podmínce se nevyhla, a k tomu dostala navíc pokutu ve výši 600 dolarů. Lze jen doufat, že se z celé hanebné události poučí, a rodiče s podobnými tendencemi její čin odradí.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Orgie na safari: Nadržené opice dohnaly holčičku k slzám! VIDEO

 

 

Autor: Mark

Diskuze