Zdroj: Instagram
Taťka Míra jede

Hvězda Ordinace Miroslav Etzler se toho nebojí: Životní změna ho přiměla k exhibicionismu!

Miroslav Etzler (53) alias doktor Karel Rytíř ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 působí na první pohled jako velice seriózní muž. Pro pobavení svého syna ale udělá jako správný otec skutečně vše!

9 fotek
Seriálový doktor Miroslav Etzler se nedávno stal počtvrté otcem. V červnu se mu totiž narodil první syn, který dostal krásné jméno Samuel. „Kdyby mi někdo před dvěma lety řekl, že budu pokračovat v reprodukčním procesu, tak bych se asi hodně zasmál,“ řekl Etzler v pořadu prásk!, kde tehdy poprvé oznámil, že je jeho partnerka v požehnaném stavu.

Dnes je z Mirka čtřnásobný hrdý tatínek, který s oblibou zásobuje a baví fanoušky na sociálních sítích fotografiemi a videi, na kterých je s malým Samuelkem v celé řadě nečekaných situacích…

Mirek jako správný taťka chce Samuela rozveselit za každou cenu. Neváhá proto před ním různě poskakovat, měnit hlas, nebo se dokonce nechat vyfotit v jídelně vedle kočárku oblečený pouze v dlouhé noční košili! Probouzejí se v něm snad exhibicionistické sklony, které v něm dosud nevyvolala ani profese herce? Tak či tak, Samík se doma s rodiči rozhodně nenudí!

 

Autor: jach

Diskuze