Tady mu bude lépe

Spokojená Heidi Janků: Zesnulého manžela (†84) nahradil muž po Ivetě Bartošové (†48)!

Téměř rok a čtvrt uplynul od smrti životní lásky Heidi Janků (55) Ivo Pavlíka. Ten byl nejen zpěvaččiným manželem, ale také manažerem. A do této pozice se konečně dostal jiný muž, který před lety pracoval pro Ivetu Bartošovou.

6 fotek
Heidi Janků dlouho oplakávala smrt svého manžela Iva. Ztratila totiž nejen partnera, ale i důležitého pracovního parťáka, který za ni dokázal mnohé zařídit a fungoval tak jako její manažer.

A protože Heidi dál vystupuje, bylo jasné, že nový manažer bude dříve nebo později potřeba. Trvalo to sice více než rok, ale nakonec se adekvátní náhrada našla. Podle deníku Aha! je to bývalý manažer zesnulé zpěvačky Ivety Bartošové Štěpán Karlész (55). „Bylo to do příchodu Jiřího Pomeje, který potom po mně všechno převzal. A upřímně řečeno, byl jsem rád, protože Ivetiny excesy se stupňovaly a bylo to s ní stále těžší a těžší,“ přiznal bývalý tanečník skupiny UNO, že tou s Ivetou nebylo jednoduché.

„Štěpána jsem znala už z dob, když jsem s ním tancovala v UNO, a potom jsme se různě potkávali. Věděla jsem, že jako road manažer se na něho dá po všech stránkách spolehnout,“ vysvětlila pro Aha! Heidi, proč jí padl do oka právě Karlész. Teď ještě najít novou lásku, a zpěvaččin život bude zase kompletně naplněn...

Šance na lásku po padesátce? Jděte do toho, starší muži touží po vážném vztahu
Zpověď zralých žen: sex po padesátce

Autor: bin

Diskuze