Spíte nazí? - 1
Zdroj: Profimedia
Pozor na to

Spíte rádi nazí? Pomáhá to v jedné hodně důležité věci!

Stejně jako spánek je důležitý, tak je celkem zásadní i to, v čem spíte. Respektive jinak... Úplně nejlepší je, když nesmíte vůbec v ničem! Víte proč?

Tak tohle by vás asi vážně nenapadlo! Hodně lidí nechce spát bez oblečení, protože se domnívá, že je to nehygienické, neslušné, prostě divné a odporné. Jenže omyl!

Všichni strašpytlové, pozor! Spát nahý má opravdu blahodárné účinky v mnoha oblastech. Za tu nejdůležitější lze ale považovat rozmnožovací funkci! Snažíte se o miminko a ono pořád nic? Pokud zatím nejsou nějaké zdravotní komplikace, pak je údajně možné, že za to může vaše pyžamo.

Když spíte nazí, zůstává tělo chladnější. A to i varlata a ženské pohlavní orgány. Mužům totiž zůstanou chladnější varlata, což pomáhá udržovat spermie zdravé a ženám se tolik nevytváří kvasinky, kterým se většinou daří v teplém a vlhkém prostředí.

Pokud vám ale tohle nestačí, další důvody také nejsou k zahození. Spěte nazí, protože: vaše pokožka bude krásnější, nebudete tolik ve stresu a dokonce prý můžete i něco málo zhubnout!

Autor: bin

Diskuze