Věra Blehová při natáčení Výměny manželek
Kdo chce kam...

Špindíra Věra se ozvala a překvapila svým komentářem: Asi jsem marťan!

Svérázná Věra Blehová! To je paní, na kterou diváci televize Nova jen tak nezapomenou. Silná kuřačka, která se „proslavila“ tím, že si nečistí zuby a je závislá na tabletu, se ve středu v repríze Výměny manželek objevila opět na obrazovce.

6 fotek
Na tento díl Výměny manželek se zkrátka nedá zapomenout. Národ Věru i jejího partnera Petra označil za špindíry, a není se čemu divit. Kromě příšerné hygieny bylo hrozné i to, v jakých podmínkách děti žily. Rodiče ignorovali jejich potřeby a v bytě neustále kouřili i přesto, že malá dcerka dostala zánět průdušek.

Když jsme zveřejnili Věřinu starší fotku a napsali, že byla trochu při těle, Věra i její partner Petr to nevydrželi a oba na článek zareagovali. „No vy jste mě pobavili. Prý při těle! Jestli těhotenství je tloušťka, tak jsem asi marťan,“ napsala Věra.

Jenže místo lajků sklidili oba v komentářích akorát kritiku. „Na hlavu jste vy!!! Chudák dítě, to se rovnou narodí s nemocnými průduškami, co!!! Takovým, jako jste vy, by měli děti zakázat,“ zaznělo v komentářích. A co vy? Sledovali jste tento díl Výměny manželek?

Nestihli jste Výměnu manželek v televizi? Středeční díl si můžete pustit na NOVA Plus. Všechny série jsou ke zhlédnutí na VOYO.

ČTĚTE TAKÉ:
2 ROKY PO VÝMĚNĚ: V životě rázné Lucie přišel zásadní zlom! Dopadla hůř než nenáviděná Věra

Autor: niž

Diskuze