Zdroj: TV Nova
Bude to fičák

ŠPÍNA mezi Darou a Rytmusem pokračuje: Z prohlášení jejího ex Matěje Homoly vážně mrazí!

10. 10. 2018

Rozešli se jako přátelé, teď má ale jejich vztah do vřelosti hodně daleko. Řeč je o Daře (45) a Rytmusovi (41), kteří v poslední dobou zahrnují sociální sítě dost ostrými gesty a přestřelkami. To neuniklo ani Matějovi Homolovi (45), ex partner zpěvačky přišel s prohlášením, které vyvolává mnoho otázek.

6 fotek
O dobrých vztazích mezi Rytmusem a Darou Rolins už patrně nikdo v této republice nemá žádné iluze. Bodejť by také ne. Své nepříliš vřelé vztahy připomněli světu nedávno, kdy Rytmus nejdříve ze svého YouTube kanálu smazal videoklip s názvem 8. Octóber, který byl věnován právě Daře. Ta se k celé věci vyjádřila s lítostí a nadhledem, ovšem nedá se říct, že by na Rytmuse nějak útočila.

On to ale nejspíš jako útok bral, a tak si celou věc nenechal líbit a zpěvačce poslal k příspěvku s fotkou, na které před lety působili spolu s malou Lolou (10) jako šťastná rodinka, dost ostrý vzkaz. „Daro, k čemu je tohle dobré? Moc tě prosím, nech nás už žít s Jasminou naši lásku. Od ledna jsme rozejití a je už říjen...,“ udělal veřejně Rytmus z Dary zhrzenou chudinku, která jakoby se nemohla stále smířit s rozchodem.

Celá tahle žabomyší válka nenechala chladným ani hudebníka kapely Wohnout Matěje Homolu, bývalého partnera Dary a otce malé Laury, kterou s ním zpěvačka má. „Kriste, až jednou Laura promluví, tak to bude fičák!“ vyjádřil se Homola s tím, že se jednou může stát, že až Laura bude větší, bude mít k celé kauze také co říct. A lze předpokládat, že pravda bude až mrazivá a bude hrát do karet spíše její matce Daře. Nezbývá než čekat, co se fanoušci jednou o Rytmusovi dozví třeba z úst roztomilé Loly.

Autor: bin

Diskuze