Kirsten Dunst - 5
Zdroj: Profimedia
Ahoj babi

GALERIE: Spidermanova holka bez make-upu! Nenalíčená Kirsten Dunst baví celý internet

Ve filmech a na obálkách časopisů vypadají celebrity vždy dokonale a bez jediné chybičky. Když jdou ale nenalíčené na nákupy, jsou úplně obyčejné a přehlédnutelné. Nebo tedy minimálně Kirsten Dunst je.

4 fotky
Kirsten Dunst ten den vypadala jako sluníčko. A to doslova. Její šaty s motivem žlutých vlčích máků zářily na sto honů. Doplnila je hnědou taškou značky Louis Vuitton a nazouvacími černými botami od Gucciho. Přestože její outfit nejspíše stál tolik, co roční plat většiny smrtelníků, babičkovský styl třiatřicetileté hollywoodské krásce se štíhlou figurou rozhodně nesluší a přidává jí minimálně 20 let.

Když si Kirsten Dunst vyšla na nákupy a kafe do západního Hollywoodu, nečekala, že narazí na nějakého paparazzi, který ji vyfotí. Jinak by se totiž známá herečka určitě namalovala, nebo lépe oblékla.

Supermanovi sice stačilo, aby si nasadil dioptrické brýle a hned z něj byl Clark Kent, herečku, která poprvé zazářila už ve svých dvanácti letech v Interview s upírem, ale nezachránily ani obří sluneční brýle přes půlku obličeje. A když si je na okamžik sundala, odhalila před pohotovým fotografem svůj unavený obličej bez make-upu.
 

Autor: mkr

Diskuze