Spice Girls - 1
Zdroj: Instagram
Mají co vysvětlovat

Spice Girls ukázaly FOTO jako důkaz, že se vrací: Všechny ale zaujal DETAIL, který může vyvolat skandál!

Na to, až se legendární Spice Girls dají znovu dohromady, se těšil asi kdekdo. Fanoušci se konečně dočkali a jako důkaz daly tyto krásky na Instagram společné foto. Jeden detail jim ale unikl!

6 fotek
V devadesátých letech byla skupina Spice Girls na vrcholu. Pět dívek, každá jiná, ale každá krásná a sexy. Není proto divu, že se svými hity a klipy trhaly příčky všech hitparád a jejich píseň Wannabe je dodnes peckou, kterou hrají diskotéky a rádia po celém světě.

Jak to ale bývá, po několika letech se holky rozpadly, a tak se dlouho mluvilo o tom, že by se měly zase dát dohromady a vystupovat jako dřív. To se teď splnilo! Victoria Beckham teda řekla, že bude vystupovat jen pod podmínkou, že nebude muset zpívat, ale domluva klapla, a tak se sama rozhodla na Instagramu pochlubit skvělou novinou o velkém comebacku.

Všech pět krásek někdo vyfotil a jak fotograf, tak ani Victoria, si nevšimli podivného detailu, který je vidět za nimi na stole. Tam leží mobilní telefon a na něm je vidět podezřelá bílá čára. Teď už asi každý tuší, co to vyvolalo za vlnu diskuze. Všichni spekulují, že si tam oblíbené spajsky nachystaly lajnu kokainu. A tak to teď vypadá, že s velkým návratem rovnou přichází i velký skandál... Nebo je to jen špatný odraz světla?

Autor: bin

Diskuze