Vždy může být hůř

ŠPATNÉ ČASY Lucie Vondráčkové: Po rozvodu a neúspěšném filmu přišla další rána!

Zpěvačka Lucie Vondráčková (38) je zářným příkladem toho, že když se věci kazí, tak obvykle paradoxně všechny najednou. Smolný rok ale už brzy končí, a tak je snad tahle rána pod pás už tou na dlouho poslední.

7 fotek
Lucie Vondráčková nebude vzpomínat na rok 2018 zrovna v nejlepších. Po nehezkém rozvod s hokejistou Tomášem Plekancem (35) ji zasáhla i kritika nového kanadské filmu The Perfect Kiss, ve kterém si zahrála hlavní roli. Jak se podle hodnocení a návštěvnosti kin ukázalo, film se s úspěchem bohužel skutečně nesetkal.

A pracovní neúspěchy, zdá se, pokračují. Lucie nedávno vydala nové album s názvem Růže, které obsahuje dvacet písní. Ty jsou ale především tanečního rázu, což je zpěvačce vyčítáno. Recenze na idnes.cz hovoří jasně. „Vondráčková láká na dvacet nových písní, polovina nestojí za nic,“ píše se hned v titulku.

„Obecně i na desce platí, že Vondráčkové a jejímu hlasu sluší pomalejší a něžnější polohy. Proto je minimálně diskutabilní rozhodnutí album z velké části zaplnit skladbami spíše tanečními,“ píše se v kritice na idnes.

„Smutnou ukázkou nedotaženosti je titulní a úvodní Růže, kde Vondráčková slabikuje „jen tak zdobit, jen se krášlit, to mi teda nestačí, ne, to pro mě vůbec není“ a působí jako puberťačka, jež právě nachází sebe samu. Než nastoupí přeprodukovaný refrén a zpěv v něm zcela zanikne. V tu chvíli se chce říct: naštěstí,“ zní slova kritiky, která se Lucii jistě nebudou číst snadno. Album si tak vysloužilo pouhých 40 %. Naštěstí má však zpěvačka natolik velkou a pevnou fanouškovskou základnu, že je na rozdíl od kritiků svými písněmi jistě spíše potěší, než zklame.
 

Autor: bin

Diskuze