Tonya Graves - 2
Zdroj: Profimedia
Po 16 letech konec!

Špatná zpráva pro fanoušky Monkey Business. Kapelu opouští její zásadní člen! Kdo ho nahradí?

Monkey Business se řadí mezi nejznámější české skupiny. Nyní se však kapela bude muset obejít bez svého stálého člena.Kdo skupinu opouští?

4 fotky
Fanoušci této funkové partičky teď jistě velmi smutní. Po dlouhých šestnácti letech kapelu opouští exotická zpěvačka Tonya Graves. Rozhodně však neodchází ve zlém, jen se chce věnovat svým vlastním projektům. „Po krásných 16 letech strávených s touhle opičí partou a moji ,druhou rodinou´, je na čase se posunout dál a začít se víc věnovat sobě. Určitě se uvidíme na narozeninových a vánočních koncertech! Klukům a Tereze přeji jen to nejlepší a já se na vás budu těšit na koncertech s mojí kapelou,“ napsala na svém facebookovém profilu.

Monkey Business se ovšem bez ženského hlasu neobejdou a vypadá to, že Tonyu v kapele nahradí zpěvačka Tereza Černochová. „S díky přebírám štafetu... Přeju Ti drahá ty 3 základní věci, za který by se platilo diamantama, kdyby se daly koupit: zdraví, lásku a štěstí!!!!,“ napsala slavná zrzka pod loučící se status. I samotná Tonya je se svou náhradou spokojená. "Vím, že dám štafetu do dobrý ruky," odpověděla na Terezinin milý komentář.

Tak uvidíme, jak budou s novou členkou spokojeni fanoušci a jestli je vůbec možné, aby byla tak svělá zpěvačka, jako je Tonya, nahrazena.  

Autor: bk

Diskuze