Matka a Dcera v Miss Bum Bum - 1
Zdroj: Profimedia
Kdo je kdo?

SOUTĚŽ O NEJHEZČÍ ZADEK: Matka s dcerou soupeří proti sobě! Poznáte, kdo koho porodil?

Oblíbená soutěž Miss Bum Bum se blíží. A letos má opravdu zajímavé obsazení. O nejkrásnější zadeček bude bojovat i matka s dcerou, u kterých je velmi těžké rozeznat, kdo zastává roli matky a kdo je dcerou!

4 fotky
Je velmi důležité, aby matka s dcerou společně strávily nějaký ten volný čas. Zašly na nákup, ke kadeřnice nebo jen poseděly nad šálkem kávy. Upevní to pouto, které je už od narození spojuje. Brazilka Bruna Ferraz se však rozhodla, že se svou dcerou Eduardou podnikne něco zcela jiného.

Pětatřicetiletá žena vyrazila se svou devatenáctiletou dcerou soutěžit do oblíbené brazilské Miss Bumbum. Jedná se o soutěž, ve které hraje prim ženské pozadí. Skupina vybraných dívek se ukáže před porotou a ta posoudí, čí zadeček je ten nejkrásnější. Každá soutěžící se však musí podrobit různým testům a vyšetřením, aby bylo jasné, že nemá žádné plastické operace a výplně pozadí. Zadeček Miss Bumbum musí být přírodní. 

V souboji o nejkrásnější "půlky" se tedy Bruna stane pro svou dceru velkou konkurencí. Nejenže vůbec nevypadá na svůj věk, ale i její pozadí je velmi dobře pěstované. Snad si tedy obě navzájem fandí a soutěž nepřinese do rodiny nějaké spory. Za to by rozhodně nestála ani ta pomyslná korunka.

A jak se svou matkou travíte čas vy?

 

Autor: bk

Diskuze