Sourozenci si uchovali tělo mrtvé matky
Zdroj: Profimedia
Podvod ze záhrobí

Sourozenci si schovali tělo své zesnulé matky. Neskutečné, k čemu ho využívali!

Sourozenci, bratr a sestra, si několik měsíců schovávali tělo své mrtvé sedmdesátileté matky. To měli doma zakonzervované společně s chemikáliemi, aby ho udrželi pořád v dobrém stavu. Všechno tohle dělali jen z jednoho prostého důvodu!

Podle agentury DPA dostávala žena, která zemřela v půlce ledna, měsíční důchod ve výši 16 000 rupií, což je v přepočtu okolo 5 tisíc korun. Dostávala ho po svém manželovi, který zemřel před deseti lety.

Sousedé si po čase povšimli, že děti zesnulé matky schovávají její tělo u nich doma, a že o úmrtí neinformovali své příbuzné, tak o tom aspoň oni informovali policii. Policie prohlídla dům a opravdu tělo našla. Zjistili, že mrtvolu nabalzamovali chemikáliemi, aby se zachovala. Sourozenci začali tvrdit, že matka upadla do kómatu. K místu činu ale zavolali lékaře, který to vyhodnotil po prozkoumání mrtvoly jako lež.

Na prstě zesnulé našli stopy po inkoustu, jelikož jí odebírali otisk palce, který se používá jako podpis pro negramotné, když opakovaně potřebovali potvrdit převzetí důchodu. Zatím se ale vše prošetřuje a ještě nikdo nebyl zadržen.
 

Autor: nat

Diskuze