Ester Ledecká
Zdroj: Profimedia
Každý je jiný

Soupeřky si stěžují na Ester Ledeckou! Neuvěříte, s čím mají takový problém

Lyžařka a snowboardistka Ester Ledecká (22) v sobotu odzbrojila celý svět svým fantastickým výkonem v super-G. Zlato na lyžích od ní na olympiádě nikdo nečekal, dnes ji všichni oslavují. Jen její soupeřky jsou na ni naštvané. A ne zrovna proto, že je porazila.

6 fotek
Ester Ledecká v sobotu vyhrála v jihokorejském Pchjongčchangu, kde se konají letošní zimní olympijské hry, zlato v super-G. Na lyžích v superobřím slalomu předvedla parádní výkon a jen o setinu sekundy porazila Rakušanku Annu Veith, která ve stejném závodě získala zlato před čtyřmi lety v Soči.

Nečekané vítězství zaskočilo nejen celý svět, ale i ji samotnou. Ester tomu nejdříve nemohla uvěřit a myslela si, že jde jen o nějakou technickou chybu. Jenže to chyba nebyla a od té chvíle na ni všichni pějí ódy. Až na soupeřky, ty s ní jeden problém mají.

Tomáš Bank, trenér české hvězdy, prozradil, že komunikace není Esteřinou silnou stránkou. „Přijde jim hrozně sympatická, ale nějak se k ní nemůžou dostat. Chtěly by se s ní bavit, ale ona je uzavřená,“ řekl pro isport.cz. „Ester není extrovert. Ona se stydí,“ dodal Bank s tím, že za uzavřeností zlaté olympioničky rozhodně není namyšlenost, jak by se někomu mohlo zdát, ale naopak stud. Bylo by hezké, kdyby jí se stoupající slávou a úspěchy tato pokora vydržela i nadále.

Autor: bin

Diskuze