Gabriela Soukalová a Petr Koukal
Zdroj: facebook.com
Dobrý skutek je šlechtí

Soukalová a Koukal dojali Česko i mámu nemocného Péti: V slzách jim děkuje!

Jeden z nejkrásnějších českých párů si v pátek řekl své ano a dojal celé Česko. A to nejen romantickou svatbou, ale především svojí žádostí o peníze nemocnému Péťovi.

10 fotek
To, že novomanželé odmítnou svatební dary, se nestává příliš často. Gábina Soukalová-Koukalová (26) a Petr Koukal (30) ale celé republice dokázali, že mají srdce na správném místě.

Svatebním hostům a fanouškům sdělili, že svatební dary nechtějí. Místo nich požádali o peníze pro nemocného Péťu Kašpara (4) a jeho maminku. „Kdo chce s námi oslavit náš krásný den, může přispět na malého Péťu, který neměl v životě tolik štěstí, jako máme my,“ napsala si v pátek Gábina na Facebook. A povedlo se!

„Víte, když člověka potká nějaké neštěstí, zjistí, kolik má kolem sebe báječných lidí, kteří se mu snaží pomoct. O to vzácnější je samozřejmě to, když vám pomáhá někdo, pro koho jste v podstatě cizí (...) Po dlouhé době jsem brečela štěstím. Brečím tedy poměrně často, ale bohužel z trochu jiných důvodů. Tedy, co říct víc, než že děkuji tak moc, jak jen může máma děkovat za pomoc při návratu svého dítěte do »normálního« života,“ uvedla pro Blesk maminka Monika.

Péťa měl s rodinou před půl rokem tragickou nehodu, při které zahynul jeho milovaný otec. On sám má poraněnou míchu, dýchat může jen pomocí přístroje a má také problém s přijímáním potravy. Jakákoli finanční částka mu tedy pomůže v jeho těžkém osudu. Držíme palce!

Autor: niž

Diskuze