Takhle tedy ne

Soudní bitva začíná: Rihanna zažalovala vlastního otce!

Co může dohnat člověka k tomu, aby vlastní rodiče hnal před soud? Zpěvačka Rihanna (30) bohužel dobrý důvod má. Její otec zpěvačku podvedl tak, že se ho rozhodla zažalovat.

8 fotek
Barbadoská domorodkyně Rihanna se nikdy netajila tím, že se svým otcem Ronaldem Fentym nemá příliš vřelé vztahy. V minulosti dokonce přiznala, že měl sklony k násilí a její matku fyzicky týral.

Teď se ale zpěvačka rozhodla vlastnímu otci vyhlásit válku žalobou. Ten překročil všechny meze ve chvíli, kdy zneužil slavného jména své vlastní dcery. Spolu se svým kamarádem totiž založil společnost Fenty Entertainment a přitom tvrdil, že zastupuje vlastní dceru. Ta ale s firmou neměla nic společného.

Pod touto firmou pak nasmlouval v jižní Americe, Los Angeles a las Vegas několik koncertů v hodnotě desítek milionů dolarů. Ta se rozhodla dát otce k soudu, protože to poškodilo jméno jejích značek, ve kterých má též název Fenty (Rihanny rodné příjmení) a připravilo ji to o část zisků. Cílem žaloby je zákaz činnosti společnosti Fenty Entertainment a finanční odškodnění, které Rihanně vykompenzuje vzniklé škody.
 

Autor: bin

Diskuze