Kateřina Kristelová a Tomáš Řepka
Zdroj: Profimedia
Zase se nedostavil

Soud Řepkovi napařil 15 měsíců vězení: Kristelová mezitím vesele sdílí videa z hor!

Tomáš Řepka před časem prodal auto, které nevlastnil. S přihlédnutím k dalším přečinům ho soud poslal na 15 měsíců do vězení. Verdikt zatím není pravomocný. Obhajoba i státní zástupce se totiž odvolali.

7 fotek
Jednání v kauze zpronevěřeného auta proběhlo u Obvodního soudu pro Prahu 6. Celý proces se táhl už od srpna a byl dvakrát odročen, protož bývalý fotbalista k soudu nedorazil. A jinak tomu nebylo ani tentokrát.

Na čtvrteční soudní stání poslal Řepka jen svého zástupce. "Můj klient má právo nepřijít. Očekáváme ale, že dnes padne verdikt soudu," sdělil Řepkův právní zástupce před jednáním. Mezitím jeho přítelkyně Kateřina Kristelová vesele na Instagram do příběhů posílala videa z rodinné zimní dovolené, kde je s ní s největší pravděpodobností i Řepka.

Řepka měl za 1,2 milionu korun prodat luxusní auto své kamarádce. problém je však v tom, že nebyl jeho vlastníkem. V tu dobu bylo zabaveno exekutory. "Obžalovaný moc dobře věděl, že vozidlo není v jeho vlastnictví, a navíc měl několikaměsíční dluh za nájemné. Přesto, nebo možná právě proto obžalovaný přistoupil k nabídce poškozené paní Malíkove. Účelem nebyla půjčka, ale naopak získat peníze na nám neznáme účely. Poškozenou neustále ujišťoval, že k přepisu auta dojde, ale nestalo se," konstatoval zástupce poškozené ženy.

Autor: mk

Diskuze