A.N.D.U.L.A
Zdroj: Profimedia
Máma na tahu

Sotva porodila a už paří: A.N.D.U.L.A nechala dítě otci a za 14 dní má zase party

Instagramová A.N.D.U.L.A (28) to měla se vztahy hodně komplikované. Ještě v těhotenství se rozešla s otcem svého dítěte, Františkem Doležalem, a na malé miminko byla zpočátku sama. Proutník se ale o malého synka stará a A.N.D.U.L.A si může vyrážet do města zatančit. Kocovinou se poté nijak netají.

11 fotek
Bývalý partner A.N.D.U.L.Y a otec jejího dítěte František Doležal se o malého stará. Samotná Instagramerka mu na sociální síti vysekla poklonu. „Obrovská pochvala Frantovi. Musím uznat, že je to borec. O malého se postaral od čtvrtka od večera do dneška. Jen mě poprosil, jestli si Může jít lehnout, až se vrátím,“ hlásá A.N.D.U.L.A.

„Vím, že když máte partnera, neznamená to, že vám ve všem pomáhá. Udělejte ale jednou měsíčně víkend otců, od pátku do neděle, ať kurva vidí, jaký je to zápřah. Já se nedivím, že si otcovství otcové užívají. Já jsem teď vlastně takový fotr. Franta se o všechno postará a já jen přijdu domů, pohladím a pochovám. Za 14 dní jdeme s holkama zase pít, takže fantazie,“ dodala.

Nijak se netají tím, že má obrovskou kocovinu, ale při péči o malé miminko ji to jistě přejde.

Autor: Han

Diskuze