Patricie Solaříková
Zdroj: Archiv TV Nova
Nova expres Herečky z Ulice a Ordinace si vyrazily na koně

Solaříková z Ulice se málem zmrzačila. Víme, co se stalo!

Aktualizováno 8.11. 2012 11:57

Herečky ze seriálů Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2 v čele s Ivanou Jirešovou a Berenikou Kohoutovou si vyrazily do stájí v Kamenici, aby se projely na koních. Patricie Solaříková se ale málem zranila!

Drama na jízdárně zažila Patricie Solaříková, které se splašil kůň a vyhodil ji ze sedla. „Když jsem byla na jízdárně, dělníci, kteří pracovali nedaleko, složili náklaďák plný dlažebních kostek. Kobyla se lekla, zrychlila, já jsem se to snažila ustát, ale nakonec jsem skončila na zemi. Naštěstí jsem spadla rovnou na nohy, takže se nic nestalo,“ přiznala Patricie Solaříková, která na koních jezdí pravidelně už čtyři roky.

„Snažím se chodit do stájí pravidelně, většinou o víkendu. To, co zanedbám přes rok, se snažím vynahradit v létě. Jezdím do stájí ve Štěticích, kde pomáhám jako brigádnice na letních táborech s koňmi,“ dodala herečka.

Ivana Jirešová vzala na koně i svou dceru Sofii, manžela Viktora Dyka a svého tatínka. „Vzala jsem je všechny sebou, protože jsme málo spolu a takových společných chvil si velmi vážím. Na koni jezdím, ale nepovažuji se za zkušenou jezdkyni. Moje dcera koně miluje a až se jí uzdraví noha, snad opět začne jezdit,“ říká Jirešová.

Více novinek ze seriálu Ulice najdete ZDE.

Berenika Kohoutová seděla na koni po dlouhé době. „Naposledy jsem byla na koních, když jsem byla malá. Při projížďce jsem zjistila, že je to příjemná masáž zad a zároveň jste na čerstvém vzduchu. Uvažuji o tom, že bych začala na koni jezdit pravidelně, je to podle mě spojení užitečného s příjemným,“ říká Berenika.

Herečka Malvína Pachlová byla ze začátku velmi opatrná, ale brzy si na koně zvykla. „Jsou to krásná zvířata, ale mám z nich ohromný respekt,“ dodala.

ČTĚTE TAKÉ:

Konečně! Patricie Solaříková se ukázala v Ulici nahoře bez

Domácí násilí v Ulici: Jak se točily vypjaté scény?


 

Autor: ana

Diskuze