Patricie Solaříková s přítelem
Zdroj: TN.cz, Profimedia.cz
Brzy bude paní

Solaříková promluvila o party na svatbě: Alkohol tam bude, ale nechceme se ožrat!

Patricie Solaříková (30) se bude brzy vdávat za svého přítele Tibora Pagáče (28). Detaily veselky dříve prozradit nechtěli, ale nyní se rozhodli, že jich pár odtajní. V jakém stylu bude svatba? Kolik na ní bude hostů, a jak bude vypadat večírek? To všechno se seriálová hvězda nezdráhala říci Prásku.

3 fotky
Patricie Solaříková nemohla dlouho narazit na toho pravého, než potkala Tibora Pagáče, který ji v lednu požádal o ruku. Až nyní Patricie prozradila o veselce pár detailů. “Svatba bude po prázdninách. Moc se na ten den s přítelem těšíme. Hlavně, že tam bude rodina. Všichni se mě ptají, co mají mít na sobě, ale to mě je fuk. Ať každý přijde v čem chce. My to nijak nehrotíme,” řekla Patricie Prásku a dodala, že na výběru šatů si pochopitelně záležet dala.

“Bude to takové celé přírodní. Myslím, že se tomu dnes říká rustikální. Obřad bude v lese. Na svatbě budou všichni, které máme rádi a všichni, kdo jsou pro nás důležití. Hostů bude tak do devadesáti lidí,” pokračuje.

Po tom, aby se svatba proměnila v divoký večírek, netouží. “My se nechceme ani jeden ož*at do sr**ek. My bychom si rádi ten den pamatovali, ale alkohol tam určitě bude. Ženicha se budou snažit opít, mě asi taky. Uvidíme, jestli se jim to povede. Snad moc ne,” říká Solaříková. Dle jejích slov některé snímky ze svatby zveřejní na sociálních sítích, takže se fanoušci nemusí bát, že by o něco přišli.

Autor: Han

Diskuze