Braňo Holiček - 4
Zdroj: facebook.com
Nepříjemné vzpomínky

MĚL STRACH A VZTEK: Braňo Holiček z Ordinace se stal obětí stalkera!

Herec Braňo Holiček, představitel doktora Tomáše Zajíce z oblíbeného seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, má za sebou opravdu hodně nepříjemnou zkušenost. Co se mu stalo?

9 fotek
Braňo Holiček alias doktor Tomáš Zajíc ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 měl v minulosti nepříjemné zkušenosti kvůli svému vzhledu. Jako teenager měl totiž delší vlasy a vypadal roztomile, což vedlo k tomu, že se stal středem zájmu některých divných lidí.

"Ve třinácti letech jsem vypadal jako malý klučík v kombinaci s roztomilou holčičkou. Takže jsem v té době skutečně měl pár zkušeností s tím, že se se mnou chtěli nějací takoví zvláštní lidé kontaktovat a sejít se. Jednomu se to dokonce i podařilo pod falešnou záminkou rozhovoru. Nakonec se z něj vyklubal stalker," svěřil se herec pro Super.cz.

Právě zážitky z dětství přiměly tvář seriálu Ordinace k tomu, že se Braňo zapojil do speciálního bezpečnostního projektu. Ten má za úkol informovat o nebezpečných situacích a nástrahách, se kterýma se lidé (a především děti) mohou setkat na internetu.

Autor: lor

Diskuze