Taylor Swift - 1
Zdroj: Profimedia / Youtube
Odvážná zpěvačka

ŽHAVÉ FOTO: Taylor Swift se nestydí. Ukázala se úplně nahá a fanoušci šílí!

Na veřejnost pronikly hanbaté snímky americké zpěvačky Taylor Swift (27). Je na nich úplně celá nahá. Každopádně se rozhodně nemá za co stydět.

6 fotek
Nový videoklip Taylor Swift s názvem Ready for it ještě není oficiálně na světě a už stačilo upoutat fanoušky po celém světě. Způsobily to tři ukázky na Instagramu, které se tam objevily v pondělí. Během jedné hodiny byla videa shlédnuta více jak 2,5 milionkrát. Videa budí pobouření, i přesto že celý videoklip spatřil světlo světa až ve čtvrtek. Zpěvačka se v něm totiž objevuje úplně nahá s geometrickými útvary po celém těle. Informoval o tom The Telegraph.

Co se nahoty týká, ještě v roce 2017 se k ní Taylor Swift vyjadřovala úplně jinak. „Pro mne je snazší zůstat oblečená, nikdy jsem netoužila se vysvléct před kamerou. Netoužím po tom. Pro moji hudbu je to příliš riskantní,“ řekla. Tehdy o odhalování mluvila v souvislosti se svými intimní texty, v nichž vystupují její milenci tak důvěrně a s tolika detaily, že lze poznat, o koho jde. „To je podle mne dokonce osobnější, než kdybych si vyhrnula tričko.“

V upoutávce je vidět, že je klip natočen ve futuristickém sci-fi světě. Zpěvačka se prochází chodbou s kapucí na hlavě, kde se transformuje v robota. Další část ukazuje zpěvačku jak hledí do plovoucí zářící koule, zatímco v dalším úseku rozbíjí skleněnou klec. Při zhlédnutí klipu se také vyrojilo hodně spekulací, zda je úplně nahá nebo má na sobě speciální tělový overal. Jak to je doopravdy, můžete posoudit v ukázce.

 

Autor: ham

Diskuze