Kate Middleton - 3
Zdroj: Profimedia
Třetí potomek?

ŠOKUJÍCÍ ZJIŠTĚNÍ: Zahraniční tisk oznámil, že má být vévodkyně Kate potřetí těhotná! Už se ví i jméno

Vévodkyně Kate má být údajně již potřetí těhotná a v roce 2017 by měla na svět přivést dalšího potomka. Alespoň tak mluví americký tisk, který prý dokonce ví i jméno dalšího potomka. Budete překvapeni.

Málokterá rodina je na světě tak sledovaná, jako právě britská královská rodina. Kate, William, George i Charlotte to tedy rozhodně nemají někdy jednoduché, jelikož jsou sledováni na každičkém kroku. A tak se snadno roznese i informace přísně tajná. Jednou takovou má být i další těhotenství Kate.

Americký magazín Star přišel s informací, že Kate v roce 2017 porodí třetího potomka. Bude to prý holčička, která dostane jméno Diana. „Kate si je vědoma toho, jak velký význam má Diana pro Williama i celý národ. Je to ten nejlepší způsob, jak uctít milovanou ikonu,“ napsal Star.

Je to ale opravdu pravda? Vypadá to, že magazín toho ví o královské rodině až příliš. V minulosti byla britská královská rodina odposlouchávána novináři z bulvárního týdeníku News of the World, který vlastnil mediální magnát Rupert Murdoch. Že by se tedy Američané nyní pokusili o něco podobného, nebo mají prostě jen dobrý odhad? To ukáže asi jen čas...

Autor: niž

Diskuze