Magda Żuk - 5
Zdroj: facebook.com
Nové informace

ŠOKUJÍCÍ ZJIŠTĚNÍ: Krásná Magda (†27) jela do Egypta jako společnice! Stala se obětí gangu

Sedmadvacetiletá Polka Magdalena Żuk odjela na dovolenou do Egypta, aby se trochu odreagovala. Po pár dech začala mít psychické problémy a spáchala sebevraždu. Tak až doteď zněla oficiální verze, jenže teď na povrch vypluly nové informace.

3 fotky
Případ z Egypta je stále opředen mnoha záhadami. Nyní však vypluly na povrch šokující informace. Krásná Magda se měla stát obětí obchodu s bílým masem a v Egyptě měla dělat společnici pro místní bohaté muže.

Soukromá detektivní kancelář Lampart předložila šokující informace o tom, že se Magda stala obětí mezinárodní zločinecké skupiny, která se zaměřuje na mladé polské ženy, které následně posílá do zahraničí jako společnice pro boháče. Detektivům se podařilo identifikovat 72 lidí, kteří jsou do této akce zapleteni. Někteří jsou dokonce i z egyptské nemocnice, kde Magda zemřela. Když Magda jela do Egypta, údajně věděla, do čeho jde. Jenže možná ne do všech detailů a poté chtěla spolupráci přerušit a dostat se zpátky do země. To nejspíš zapříčinilo to, že ji chtěl gang umlčet.

Magdalena Żuk se sama vypravila na dovolenou do Egypta. Po několika dnech se z neznámého důvodu začala hroutit a její stav se natolik zhoršil, že musela být převezena do nemocnice. Tehdy přišel ten nejhorší záchvat, kdy Magdalena začala šílet a útočit na personál. Byla tak agresivní, že ji museli upoutat na lůžko. Z něho se jí podařilo dostat a vyskočila z okna v druhém patře. O něco později pak v důsledku zranění zemřela. Alespoň tak zněla až doteď oficiální verze. Jenže jak to tak vypadá, mohla být usmrcena úmyslně.

Autor: niž

Diskuze