Kinga a Štefan
Zdroj: TV Nova
Další změna

ŠOKUJÍCÍ ZJIŠTĚNÍ: Kinga z Malých lásek týden po porodu udělala nevšední věc! Změnilo jí to život

Středeční díl Malých lásek zaujal spoustu z vás. Drama na porodním sále přitáhlo k televizním obrazovkám davy lidí. Jednou ze zajímavých rodiček byla i Kinga, která to neměla v životě vždy jednoduché.

Když Kinga otěhotněla, zaměstnavatel ji rovnou vyhodil. Pak přišel o práci i její partner Štefan. Oba tedy skončili na ubytovně v nelehkých podmínkách. Kinga navíc přijela do porodnice až po 24 hodinách od doby, co jí odtekla plodová voda.

Na porodním sále si tak prožila pořádné drama. Sestřičku navíc šokovalo, že Kinga během těhotenství kouřila deset cigaret denně. To rozhodně není málo! Jaké bylo ale překvapení pro rodinku, když se za pouhých 14 dní od porodu dozvěděla další šokující zprávu.

Kinga totiž po narození malého Sebastiana znovu otěhotněla! „Nemuseli nic zašívat, takže týden nebo dva po porodu jsme to poprvé zkusili a stalo se to, že Sebastian čeká sestřičku,“ pochlubil se Štěpán. To je tedy pořádný šok! Rodina nicméně už žije v lepších podmínkách a přestěhovala se do Mladé Boleslavi.

Autor: niž

Diskuze