Steve Mershon - 8
Zdroj: facebook.com
Smutek v lahvi

ŠOKUJÍCÍ VZKAZ: Na pláži našel dopis v lahvi. Když si ho přečetl, zůstal jako opařený!

Zní to jako moment z nějakého hollywoodského filmu nebo pohádky. Přitom se ale jedná o příběh, který se skutečně stal. Když muž našel na Floridě vzkaz v lahvi, na něco takového rozhodně nebyl připraven...

4 fotky
Také jste vždy snili o tom, že jednou u moře najdete lahev a v ní tajemný vzkaz? Pokud byste ale našli tento, asi byste se příliš nesmáli...

Když muž jménem Steve Mershon objevil srolovaný dopis v lahvi na floridské pláži, nebyl psychicky připraven na to, co uvidí. Dopis napsal desetiletý Jonothan Torres, který se potřeboval vypsat ze své velké bolesti.

Zemřel mu totiž nejlepší kamarád Daniel, a tak mu Jonothan napsal dopis na rozloučenou. Mimo jiné se vyjádřil, že kdyby byl ještě naživu, tak by spolu hráli fotbal a basket.

„Drahý Danieli, je mi opravdu líto, že jsi zemřel, a pokud bys byl naživu, hráli bychom spolu fotbal a basket. Hráli bychom i s Mattewem, Oscarem a Brandonem. Jsem v páté třídě a ty jsi byl můj nejlepší přítel a náš oblíbený song byl Austin Moon. Doufám, že si najdeš zábavu s Ježíšem. Od tvého nejlepšího přítele, Jonothana Torrese,“ stálo v dopise.

Autor: niž

Diskuze