Chiara Bordi - 1
Zdroj: Instagram
Pryč s předsudky

Miss Itálie přepisuje historii soutěží krásy: Dívka se umístila třetí i přes výrazný hendikep! FOTO

Bývaly časy, kdy musely mít krásky v soutěžích krásy míry 90-60-90 a být krásné a vysoké. Časy se ale mění a vyhrát už mohou i dívky s hendikepem.

8 fotek
Důkazem toho je osmnáctiletá Chiara Bordi, která před pěti lety přišla při autonehodě o nohu. Přesto se ale přihlásila do soutěže Miss Itálie a dostala se dokonce až do finále!

Stejně jako ostatní dívky Chiara absolvovala i promenádu v plavkách, při které si porota ani diváci nemohli nevšimnout protézy, kterou měla na spodní části levé nohy.

I přes viditelný hedikep si Chiara všechny získala svou krásou a charismatem. Nakonec v Miss Itálie obsadila třetí příčku a zapsala se tak do historie. Její úspěch však na sociálních sítích vyvolal nejen pozitivní, ale i negativní ohlasy. Zatímco většina lidí jí gratulovala, našli se i nepřejícní jedinci, kteří tvrdili, že se Chiara do soutěže probojovala jen díky tomu, že nemá nohu.

Italská kráska si z toho však nic nedělá a autorům nepřejícných výroků vzkazuje: „Mně chybí noha, vám ale chybí srdce a mozek!“

Autor: mk

Diskuze