Andrea Verešová
Zdroj: Profimedia/ Instagram
Byla upřímná

Dcera Andrey Verešové promluvila o smrti své slavné matky: Myslí na budoucnost

17. 3. 2018

Teprve desetiletá dcera modelky Andrey Verešové se nebála nahlas promluvit o jednom z nejcitlivějších témat. Vanesska svým vyjádřením šokovala dokonce i svoji slavnou maminku.

5 fotek
Modelka Andrea Verešová (37) má s manželem Danielem Volopichem (53) dvě krásné děti. Devítiletého Daniela Tobiáše a desetiletou dceru Vanessu. A ta svoji mamince nedávno pořádně vyrazila dech. Andrea se netají tím, že má ráda krásné a drahé kousky ve svém šatníku. Bodejť by ne, má k nim ještě krásnější tělo, na kterém je může nosit.

Andrea je na svou sbírku pyšná a rozhodně se jí neplánovala jen tak vzdát. Chtěla své šaty do budoucna schovat pro dceru Vanessu. Ta ji ale s touto vizí ohleduplně poslala do patřičných mezí. Když dceři ukázala skříň plnou drahých modelů, přišla ledová sprcha. „Myslela jsem, že to s nadšením pozoruje, kochá se. Měla jsem z toho obrovskou radost, že to jednou bude mít po mně. Jenže ona najednou pronesla: ,Mami! Můžeš mi říct, co s tím vším budeme dělat, když umřeš?ˈ A pak dodala: ,Nebudu to snad muset po tobě všechno nosit, že ne? Mně se z toho nic nelíbí. Nebude ti to vadit?ˈ“ prozradila modelka týdeníku Sedmička.

Takhle to vypadá, že si bude muset Andrea najít jinou variantu, kam časem poputují její luxusní kousky. Vanessa je zaměřená spíše na sport než na typické holčičí zájmy. Tak buď se to u ní projeví ještě s přibývajícím věkem, nebo se modelka bude muset smířit s tím, že kromě krásné tváře po ní její dcera už nic dalšího nezdědila.

Autor: bin

Diskuze