Plastické operace
Zdroj: Instagram
Krása jen na oko

ŠOKUJÍCÍ PROMĚNY: Jak vypadaly hvězdy Instagramu před plastikami? Nekoukatelně!

Ne každá dívka se narodí přirozeně krásná a hlavně spokojená se svým vzhledem. Tyto dívky jsou chodící reklamou na plastickou chirurgii, a nebojí se to prodat.

8 fotek
Tyto sličné dívky podlehly trendu plastických operací, což není v dnešní době nic zvláštního. Většina z nich se však změnila k nepoznání. Některé vypadaly lépe před zákrokem, ale to je možná věc osobního vkusu.

Například Svetlana Bilyalovová má na Instagramu neuvěřitelné dva milióny fanoušků, kteří odebírají její příspěvky. Zrovna u ní lze uznat, že to byla hezká slečna už před chirurgickými zákroky, a ani nyní není tak úplně k zahození. Dvěma miliony fanoušků na Instagramu se může pochlubit i dívka s pseudonymem Anjuta Rajová, která ale narozdíl od výše zmiňované, prošla proměnou poměrně radikální. Z ošklivého kačátka se stala vyhledávanou modelkou.

Holky sice na první pohled nevypadají, že by pobraly příliš inteligence, ale rozhodně vědí, jak přízeň tolika lidí využít ve svůj prospěch. Za reklamu, kterou dělají firmám na svých profilech, se neostýchají chtít klidně i půl milionu korun. Podívejte se na to, jak děvčata vypadala před zákrokem plastického chirurga a jak vypadají dnes!

Autor: bin

Diskuze