Petr Lexa - 1
Zdroj: Instagram
Chudák...

DRSNÉ PŘIZNÁNÍ: Zpěvák kapely Slza točil nový klip v hrozných bolestech! Málem ho to dostalo

Zpěvák skupiny Slza Petr Lexa (25) sdělil svým fanouškům nepotěšující informaci o svých zdravotních problémech, které mu ztrpčují život.

10 fotek
Skupina Slza vznikla v roce 2014, a od té doby se těší značné popularitě a získává jeden úspěch za druhým. Jejím frontmanem se stal právě Lexa, který vystupuje také jako youtuber, a známý je rovněž pod přezdívkou Hoggy.

Zmiňovaná kapela nyní přichází na scénu s novým hitem Vstříc nekonečnům. Co bylo motivací k tvorbě tohoto songu? „Někdy v životě nastane situace, kdy potkáte člověka, u kterého jste od první chvíle přesvědčeni, že je vaší spřízněnou duší. A vy se rozhodnete udělat vše pro to, abyste byli spolu. O tom je píseň Vstříc nekonečnům“. K písni natočil taky videoklip. V průběhu jeho tvorby však nastala celá řada nemilých komplikací. Vše se odehrálo během scény, kde Lexa ležel v trávě. V tu chvíli ho zachvátila velmi nepříjemné alergická reakce. V důsledku toho nosil po celý zbytek natáčení klipu sluneční brýle.

„Během natáčení ve vysoké trávě jsem zapomněl a neuvědomil jsem si, že mám silnou alergii na pyl. Během chvíle jsem začal kýchat, otekly mi oči a celý jsem se osypal. To je důvod, proč mám ve scénách ze statku i v našem předchozím dokumentu z turné celou dobu nasazeny sluneční brýle,“ zpovídal se Lexa svým fanouškům.

Autor: Mark

Diskuze