Miley Cyrus a Liam Hemsworth - 2
Zdroj: Instagram / Facebook / Oficiální zdroj
Nebojí se ničeho

ŠOKUJÍCÍ PŘIZNÁNÍ: Otec Miley Cyrus promluvil o její svatbě! Neuvěříte, co se chystá udělat

Zpěvačka Miley Cyrus (23) je jedno velké překvapení. Zdá se, že místo rozchodu připravuje pořádnou veselku, a její tatínek má velké plány.

12 fotek
Vypadalo to, že hollywoodský páreček už dotokal. Ale zpěvačka Miley Cyrus zřejmě pochopila, že v hezounovi Liamu Hemsworthovi (26) našla pravou lásku. Zvěsti o jejich rozchodu se rozplynuly, když se Miley ukázala na veřejnosti se snubním prstýnkem z dob prvního zasnoubení s hercem. A tak to vypadá, že místo toho bude svatba!

"Miley ví, že Liam je její spřízněná duše, a vrátili se k sobě z nějakého důvodu. Opravdu věří, že si k ní láska našla cestu, a vezme si ho bez ohledu na to, že třeba časem přijdou problémy. Oba musí pracovat na tom, aby to fungovalo. Jsou šťastní a to je hlavní věc. S Miley jsme vždycky měli takový slogan: ‘Pokud není člověk šťastný, nefunguje to.‘ Chci vidět svoje děti šťastné, to je vše, na čem záleží," svěřil se Billy Ray Cyrus pro E! News. A co plánuje, pokud se zpěvačka bude vdávat?

"Pokud se některé z mých dětí rozhodne, že bude mít svatbu, chtějí, abych tam měl nějakou roli - svou funkci. Mohl bych dělat třeba dobrého kazatele a oddat je," dodal. Že by Miley konečně zakotvila v tom správném přístavu? To se uvidí...

Autor: lor

Diskuze