Tereza Kačerová - 1
Zdroj: Instagram
Rozdělila je smrt

ŠOKUJÍCÍ ODHALENÍ: Avicii ( †28) měl tajný vztah s českou modelkou! Vychovávali spolu syna

Je to přesně týden, co zemřel švédsky DJ Avicii a už o jeho osobě vyplouvají na povrch velmi pikantní detaily. například nikdo nevěděl, že chodil s českou modelkou!

10 fotek
Švédský hudebník Avicii byl nalezen 20. dubna v Ománu. Nejdříve se nevědělo, jak zemřel, ale nyní se ukázalo, že za jeho smrtí stojí sebevražda. Teď je tu ale ještě větší „jobovka“. Avicii měl milenku a byla to Češka!

Tereza Kačerová je česká modelka, která s Aviciim podle vlastních slov udržovala velmi intimní poměr. Nešlo jenom o sex, ale o plnohodnotný vztah, který měl pár úzkostlivě tajit. Dokonce jí Tim alias Avicii pomáhal vychovávat syna Lukea z jejího předchozího vztahu!

Vše prosáklo na veřejnost ve chvíli, kdy se kráska dozvěděla o smrti své tajné lásky. Neudržela emoce a na sociální síť napsala velmi emotivní vzkaz zemřelému Aviciimu. „Milý Time, poslední dny jsem strávila čekáním na probuzení, nebo mi někdo řekne, že se jedná o podělaný vtip, nějakou strašnou chybu. Až teď mi dochází, že tě opravdu už nikdy nebudu mít možnost vidět...,“ začala těmito větami srdceryvný vzkaz.

„Hledala jsem články, které by mi potvrdily, že je to celé omyl. Kdykoliv jsem ale viděla tvé jméno spojené s RIP nebo datum tvého úmrtí, znovu a znovu mě to hluboce zasahovalo. Když jsem pak viděla, že změnili tvůj životopis na Wikipedii a namísto „je“ dosadili „byl“, rozbrečela jsem se a zírala na to několik minut snažíce se pochopit, proč píší, že jsi zemřel 20. dubna 2018...,“ pokračuje modelčin dlouhý dojemný komentář.

V opravdu dlouhém vzkazu se hudebníkovi také omlouvá za to, jaké mu způsobovala potíže. Pravdu o jejich vztahu prý původně plánovala zveřejnit až poté, co by s Timem byla těhotná... K tomu už ale bohužel nikdy nedojde.
 

Autor: bin

Diskuze